Domki drewniane

Komfortowe domy z drewna

Warto zainwestować w budowę domu szkieletowego? Dom szkieletowy, czyli dom z drewna cieszy się coraz większym powodzeniem, ze względu na liczne auty takie jak: szybkość budowy, dobrą i wytrzymałą konstrukcję a także stosowanie ekologicznego surowca czy relatywnie niskie koszty inwestycji.  Klienci firmowi oraz ci prywatni coraz częściej decydują się na kupno domów z prefabrykatów, coraz częściej stosowanych w budownictwie. Budowanych jest wiele domów zarówno tych sezonowych, jak i całorocznych z elementami dociepleniowymi. Innowacyjny system budowania domów prefabrykowanych stosowany jest w całej Europie.

dom szkieletowyProjekty i prezentacje - szkielet domu, czyli takich budowanych w typie domów prefabrykowanych można obejrzeć na naszej stronie firmowe oraz w broszurach reklamowych. Na fotorelacjach zaprezentowane są domy wybudowane w zabudowie ekologicznej, która jest coraz bardziej popularna. Projekty są zróżnicowane zarówno pod względem wykończenia. Domy budowane w tym systemie mają lekką lecz stabilną konstrukcję. Buduje się i domy jednorodzinne jak i wielorodzinne, altanki, garaże i przybudówki.

szkielet domuBogate portfolio firmy budowlanej Dreew s.c. składa się z wzorcowych modeli domów zbudowanych z przestronnymi okna o drzwiami i werandami i altanami. Kolorystkę, detale wykończeniowe dobiera się zgodnie z preferencjami.